تراورتن سفید

تراورتن سفید

0 cmment

ویژگی محصول:

نام سنگ: سنگ تراورتن سفید

جنس سنگ: تراورتن

نوع: تایل، اسلب

تراورتن یک سنگ رسوبی کم چگالی است که از رسوبات کربنات کلسیم با ساختاری سبک و بافت فیبری پر از منافذ یا حفره تشکیل شده است. یکی از مواردی که باعث شده این سنگ از گذشته تا بحال به صورت مداوم مورد استفاده قرار بگیرد مقاومت و تطبیق پذیری زیاد این نوع سنگ است.

سنگ تراروتن از زمان‌های بسیار قدیم و از زمان امپراطوری رم باستان و حتی قبل‌تر از  آن در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار گرفته است. این نوع سنگ به صورت گسترده می‌تواند در خارج و در داخل ساختمان نیز تهیه گردد. سنگ تراروتن سفید یک سنگ  طبیعی است که دارای تنوع زیادی می‌باشد. یکی از ویژگی‌های سنگ تراروتن سفید سطح متخلخل و و رگه‌هایی است که در داخل این سنگ و زمان شکل‌گیری آن به وجود آمده است.

سنگ تراورتن سفید در مقایسه با انواع سنگ‌ها دیگر تراورتن شبیه یک سنگ مرمر سفید می‌باشد. رگه‌ها در داخل این سنگ نازک و سفید هستند که می‌توانند زیبایی خاصی به این سنگ ببخشند.

تراورتن سفید یکی از مصالح ساختمانی است که می‌تواند در هر فضا و همچنین هر موقعیتی خود را زیبا جلو دهد. قابلیت بالای تطبیق پذیری (قابل انطباق با محیط های کلاسیک و مدرن) و همچنین زیبایی خاصش، آن را به یک ماده بسیار ارزشمند و خالص تبدیل کرده است. تراورتن سفید علاوه بر موارد ذکر شده، از رنگ روشنی نیز بهره می برد که به خوبی با محیط‌هایی مانند حمام و آشپزخانه ترکیب می شود و می تواند حس فضا و روشنایی را به خصوص در محیط های کوچک القا کند. در این نوع فضاها معمولا از تراورتن سفید برای پوشش دیوارها استفاده می شود.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تراورتن سفید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02122012526