درباره سنگاب آذرشهر

ما که هستیم و چه کاری انجام می‌دهیم؟

_

ما(شرکت سنگاب آذرشهر) یکی از شرکت های معتبر، کلیدی و خوشنام در صنعت سنگ ایران هستیم سنگاب آذرشهر یک شرکت خصوصی با بیش از ۳۰ سال سابقه، به استخراج و فرآوری سنگ‌های معدنی در ایران می‌پردازد. معادن این شرکت در شمال غربی ایران، استان آذربایجان شرقی، قرار دارد. این شرکت با دارا بودن ۶ معدن مختلف و کارخانه، پیشرو و سازنده محصولات سنگی طبیعی به ویژه تراورتن قرمز(SORAYYA) در ایران است . محصولات این شرکت شامل تراورتن‌های قرمز، سیلور، لیمویی و گردویی و مرمر‌های سبز و قرمز می‌باشند که به صورت بلوک سنگ و به صورت فرآوری شده در ابعاد مختلف و ساب‌های متفاوت، به سرتاسر دنیا صادر می‌شوند. درحال حاضر محصولات این شرکت شامل بلوکهای سنگ خام و همچنین سنگهای تزیینی فرآوری شده به کشورهای اروپایی (آلمان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و … ) و همچنین کانادا، روسیه، ترکیه، کشورهای آسیای میانه، عربستان و نیز کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر شده و نام پر شکوه ایران را همه جا با خود به همراه دارد.

اهداف سنگاب آذرشهر

_

شرکت سنگاب آذرشهر به عنوان یک شرکت تولیدی با سابقه ای طولانی همواره در صدد تقویت بنیه اقتصادی کشور از طریق استخراج، تولید و فروش سنگ های ساختمانی در داخل و همینطور خارج از کشور عزیزمان بوده است. و اهداف این شرکت خلاصه می شود در:

  • استخراج سنگ های ساختمانی در رنگ های منحصر به فرد
  • تامین سنگ های ساختمانی با کیفیت بالا
  • آماده کردن بستر خریدی راحت برای مشتریان
  • مشاوره و راهنمایی دقیق برای انتخاب درست
  • کسب رضایت مشتری
  • قیمت مناسب

شرکت سنگاب آذرشهر

_

کارخانه شمس آباد

کارخانه تبریز

دفتر تهران

معدن سنگ قرمز

معدن سنگ تراورتن لیمویی

 چرا تیم ما

ما در حرفه خود عالی عمل می‌کنیم

_

سنگاب آذرشهر با سابقه بیش از 30 سال و استفاده بیش از 200 نیروی متخصص و همچنین با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا در فراوری و استخراج سنگ، کمک شایانی به بازار سنگ کشور می‌کند. رضایت مشتریان ما از کیفیت، قیمت و خدمات ما گواهی بر این ادعا می‌باشد.