درباره سنگاب آذرشهر

ما که هستیم و چه کاری انجام می‌دهیم؟

_

ما(شرکت سنگاب آذرشهر) یکی از شرکت های معتبر، کلیدی و خوشنام در صنعت سنگ ایران هستیم سنگاب آذرشهر یک شرکت خصوصی با بیش از ۳۰ سال سابقه، به استخراج و فرآوری سنگ‌های معدنی در ایران می‌پردازد. معادن این شرکت در شمال غربی ایران، استان آذربایجان شرقی، قرار دارد. این شرکت با دارا بودن ۶ معدن مختلف و کارخانه، پیشرو و سازنده محصولات سنگی طبیعی به ویژه تراورتن قرمز(SORAYYA) در ایران است . محصولات این شرکت شامل تراورتن‌های قرمز، سیلور، لیمویی و گردویی و مرمر‌های سبز و قرمز می‌باشند که به صورت بلوک سنگ و به صورت فرآوری شده در ابعاد مختلف و ساب‌های متفاوت، به سرتاسر دنیا صادر می‌شوند. درحال حاضر محصولات این شرکت شامل بلوکهای سنگ خام و همچنین سنگهای تزیینی فرآوری شده به کشورهای اروپایی (آلمان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و … ) و همچنین کانادا، روسیه، ترکیه، کشورهای آسیای میانه، عربستان و نیز کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر شده و نام پر شکوه ایران را همه جا با خود به همراه دارد.

اهداف سنگاب آذرشهر

_

شرکت سنگاب آذرشهر به عنوان یک شرکت تولیدی با سابقه ای طولانی همواره در صدد تقویت بنیه اقتصادی کشور از طریق استخراج، تولید و فروش سنگ های ساختمانی در داخل و همینطور خارج از کشور عزیزمان بوده است. و اهداف این شرکت خلاصه می شود در:

  • استخراج سنگ های ساختمانی در رنگ های منحصر به فرد
  • تامین سنگ های ساختمانی با کیفیت بالا
  • آماده کردن بستر خریدی راحت برای مشتریان
  • مشاوره و راهنمایی دقیق برای انتخاب درست
  • کسب رضایت مشتری
  • قیمت مناسب

شرکت سنگاب آذرشهر

_

کارخانه شمس آباد

کارخانه تبریز

دفتر تهران

معدن سنگ قرمز

معدن سنگ تراورتن لیمویی

 چرا تیم ما

ما در حرفه خود عالی عمل می‌کنیم

_

سنگاب آذرشهر با سابقه بیش از 30 سال و استفاده بیش از 200 نیروی متخصص و همچنین با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا در فراوری و استخراج سنگ، کمک شایانی به بازار سنگ کشور می‌کند. رضایت مشتریان ما از کیفیت، قیمت و خدمات ما گواهی بر این ادعا می‌باشد.

معادن سنگاب آذرشهر

سنگاب آذرشهر دارای 6 معدن در محدوده شهر آذرشهر در آذربایجان شرقی است. در این محدوده معادن سنگ مختلف تراورتن و مرمر واقع شده است.امتیاز انحصاری بهره برداری از این معدن در اختیار شرکت سنگاب آذرشهراست.

این معادن عبارتند از:

 

معدن سنگ تراورتن قرمز

 معدن تراورتن سیلور(پوست ماری-خاکستری)

معدن تراورتن گردویی (تنه درختی) آذرشهر

 معدن تراورتن لیمویی (زرد) آذرشهر

 معدن سنگ مرمر سبز آذرشهر

 معدن سنگ مرمر قرمز

معدن سنگ تراورتن قرمز

معدن سنگ تراروتن گردویی

معدن سنگ تراورتن لیمویی

معدن سنگ تراورتن سیلور

معدن سنگ مرمر سبز

معدن سنگ مرمر الوان 

کارخانه‌های شرکت سنگاب آذرشهر( Sazco)

Previous
Next

کارخانه فراوری سنگاب آذرشهر واقع در شهر تبریز/ آذرشهر با حدود 50000 متر مربع مساحت و با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات پیشرفته سنگبری و فرآوری؛ این شرکت را در ارائه هرچه با کیفیت تر محصولات یاری می نماید.
کارخانه دیگر سنگاب آذرشهر، واقع در شمس آباد تهران، با دارا بودن خطوط تولید فراوری سنگ و همچنین سالن نمایشگاهی برای بازدیدکنندگان و خریداران محترم این امکان را فراهم آورده تا جدیدترین محصولات را بازدید کرده و انتخاب نمایند.

دستاوردها